Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

KONSTELLATSIOONID

KONSTELLATSIOONID
Juuru Rahvamajas
26. märtsil kell 18-21.
Konstellöör Kristel Rannamees.
Osavõtu tasu 10 EUR.

Hinna sees kerge snäkk ja tee.
Isikliku teema käsitlemisel eri hind. Palun võta töö soovi korral ühendust korraldajaga.
Kaasa vahetusjalatsid.
Registreeri end  juuru@raplakultuur.ee või 5290023 - Terje Kaur
Konstellatsiooni tervendusmeetod töötab läbi konstellatsiooni välja, kus on sul võimalik vaadata ükskõik millise hetkel olulise teema või küsimuse süvakihtidesse. Saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja seda tervendada.
Teemad võivad olla erinevad: pingelised suhted partneri, laste või oma sugulastega. Tervise küsimused. Külluse ja rahulolu suurendamine oma elus. Töö või elukoha valik. Elu siht ja tupikust väljumine. Naiselikkuse või mehelikkusega seotud teemad jne.
Transformeerivalt ja tervendavalt mõjub konstellatsiooniväljas osalemine nii kliendile kui tema loos osalevatele esindajatele.
Läbi sügavate isiklike taipamiste saavad alguse sügavad muutused ja harmoonia suurenemine oma elus. Kõik, mida oleme teadvustanud, seda saame ka tervendada!
Töötoas on võimalik teha nii täispikki lugusid kui lühikesi universaalseid minikonstellatsioone kõigile osalejatele, mis aitavad avada erinevate küsimuste tagamaid.
Töötuba juhib konstellöör Kristel Rannamees, kes on läbinud väljaõppe perekonstellatsioonides, organisatsiooni konstellatsioonides ning struktuursetes konstellatsioonides.
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ega psühholoogiast. Kaasa võtta avatud meel ning soovi korral kirjutusvahend ja märkmik. Grupis kehtib konfidentsiaalsuse reegel, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv