KONSTELLATSIOONI TÖÖTUBA

Registrations have closed.
KONSTELLATSIOONI TÖÖTUBA

KONSTELLATSIOONI TÖÖTUBA

Vaatamisi
51 51 people viewed this event.

KONSTELLATSIOONI TÖÖTUBA
Juuru Rahvamajas 3. märtsil kell 18-21.00.
Konstellöör Piret Laur.
Töötoas on kõigil võimalus oma mõne teema tagamaadele pilk heita ning küsimustele vastuseid saada. Soovi korral on võimalik teha ka isiklik töö.
Osalustasu 15 EUR.
Isikliku teema käsitlemisel eri hind.
Huvi korral võta ühendust korraldajaga.
Hinna sees kerge snäkk ja tee.
Kaasa vahetusjalatsid.
Registreeri end fb sõnumiga Terje Kaur või tel 56202664 – Terje Kaur

Konstellatsiooni Väljal on võimalik nähtavale tuua erinevaid olukordi ja suhteid, mida on soov muuta. Saades teadlikumaks end mõjutavatest süsteemsetest jõududest ja oma alateadlikest seotustest, on võimalik neid teadvustades muuta oma suhestumisi ja valikuid.

Me töötame konstellatsioonide Väljal, mida nimetame ka “Lahenduste Väljaks”, sest seal on võimalik leida tee oma lahenduseni. Igast olukorrast on võimalik liikuda lahenduse poole, kui selleks on olemas soov.

Isegi, kui segadus on nii suur, et häirivat probleemi sõnastada ei oska, on võimalik Väljal esmalt saada rohkem selgust endaga toimuvast ja olulistest mõjuritest.  Kõige tugevamaks pidurdajaks võib sageli olla süü- või häbi tunne, mis oma olemuselt on süsteemiga seotud tunded, mitte inimese esmased tunded. Nende tunnete tagamaid teadvustades võib vabaneda oluline jõud soovitud lahenduste elluviimiseks.

Lahenduse poole liikumine algab juba julgest otsusest vaadata seda, mida tegelikult eriti näha ei tahaks oma elus. Äratundmisi oma olukordade lahendusvajadusteks võib eredalt kogeda ka teiste töödes osaledes või kõrvalt vaadates.

Selgust ja lahendusi võib konstellatsiooni Väljal leida nii keerulistes suhetes partneriga, lähedaste pereliikmetega, iseenda erinevate rollidega kodus, tööl või mujal. Samuti valikutes, olgu need seotud oma elu, tervise, töö, vara või muuga.

Konstellatsiooni Väljal on võimalik uurida ka oma ettevõtte jaoks sobivaid arengusuundi ja väljavaateid uute toodete ja turgude osas, uute töötajate valikul, muudatuste sobivust ning leida ka organisatsiooni sisepingetele lahendusi.

Töötoas on võimalik tellida oma teemas lahenduse poole liikumiseks täispikk töö või selguse saamiseks ka eelvaate teemale. Teeme ka harjutusi, kus on kõigil osalejatel võimalus vaadata enda suhestumist aktuaalses teemas.

Töötuba viib läbi Piret Laur, kes on läbinud väljaõppe pere-, organisatsiooni-, struktuursetes ja ka kollektiivsetes sotsiaalsetes konstellatsioonides Eestis, Saksamaal ja Hollandis.

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi ja kogemusi.

 

Toimumisaeg

18:00

Jaga sõpradega