KONSTELLATSIOONID

KONSTELLATSIOONID

KONSTELLATSIOONID

Vaatamisi
69 69 people viewed this event.

Juuru Rahvamajas 1. juulil 2022 kell 18-21.30.
Konstellöör Kristel Rannamees.
Osavõtu tasu 10 EUR.
Isikliku teema käsitlemisel eri hind. Huvi korral võta ühendust korraldajaga.
Hinna sees kerge snäkk ja tee.
Kaasa vahetusjalatsid.
Osalemisest saad teatada fb sõnumite või e-maili juuru@raplakultuur.ee kaudu
– Terje Kaur , 529 0023
Konstellatsiooni tervendusmeetod töötab läbi konstellatsiooni välja, kus on sul võimalik vaadata ükskõik millise hetkel olulise teema või küsimuse süvakihtidesse. Saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja seda tervendada.
Teemad võivad olla erinevad: pingelised suhted partneri, laste või oma sugulastega. Tervise küsimused. Külluse ja rahulolu suurendamine oma elus. Töö või elukoha valik. Elu siht ja tupikust väljumine. Naiselikkuse või mehelikkusega seotud teemad jne.
Transformeerivalt ja tervendavalt mõjub konstellatsiooniväljas osalemine nii kliendile kui tema loos osalevatele esindajatele.
Läbi sügavate isiklike taipamiste saavad alguse sügavad muutused ja harmoonia suurenemine oma elus. Kõik, mida oleme teadvustanud, seda saame ka tervendada!
Töötoas on võimalik teha nii täispikki lugusid kui lühikesi universaalseid minikonstellatsioone kõigile osalejatele, mis aitavad avada erinevate küsimuste tagamaid.
Töötuba juhib konstellöör Kristel Rannamees, kes on läbinud väljaõppe perekonstellatsioonides, organisatsiooni konstellatsioonides ning struktuursetes konstellatsioonides.
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ega psühholoogiast. Kaasa võtta avatud meel ning soovi korral kirjutusvahend ja märkmik. Grupis kehtib konfidentsiaalsuse reegel, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele

To register for this event please visit the following URL:

 

Toimumisaeg

18:00

Jaga sõpradega