Konstellatsioonid

Registrations have closed.
Konstellatsioonid

Konstellatsioonid

Vaatamisi
57 57 people viewed this event.

KONSTELLATSIOONID Juuru Rahvamajas 9. detsembril kell 18-21.30.
Konstellöör Kristel Rannamees.
Osalustasu 15 EUR.
Isikliku teema käsitlemisel eri hind.
Huvi korral võta ühendust korraldajaga.
Hinna sees kerge snäkk ja tee.
Kaasa vahetusjalatsid.
Palume osalusest ette teatada.
Info ja registreerimine: 5620 2664, juuru@raplakultuur.ee – Terje Kaur

TUTVUSTUS:
Konstellatsiooni tervendusmeetod töötab läbi konstellatsiooni välja, kus on sul võimalik vaadata ükskõik millise hetkel olulise teema või küsimuse süvakihtidesse. Saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja seda tervendada.
Teemad võivad olla erinevad: pingelised suhted partneri, laste või oma sugulastega. Tervise küsimused. Külluse ja rahulolu suurendamine oma elus. Töö või elukoha valik. Elu siht ja tupikust väljumine. Naiselikkuse või mehelikkusega seotud teemad jne.
Transformeerivalt ja tervendavalt mõjub konstellatsiooniväljas osalemine nii kliendile kui tema loos osalevatele esindajatele.
Läbi sügavate isiklike taipamiste saavad alguse sügavad muutused ja harmoonia suurenemine oma elus. Kõik, mida oleme teadvustanud, seda saame ka tervendada!
Töötoas on võimalik teha nii täispikki lugusid kui lühikesi universaalseid minikonstellatsioone kõigile osalejatele, mis aitavad avada erinevate küsimuste tagamaid.
Töötuba juhib konstellöör Kristel Rannamees, kes on läbinud väljaõppe perekonstellatsioonides, organisatsiooni konstellatsioonides ning struktuursetes konstellatsioonides.
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ega psühholoogiast. Kaasa võtta avatud meel ning soovi korral kirjutusvahend ja märkmik. Grupis kehtib konfidentsiaalsuse reegel, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

 

Toimumisaeg

18:00

Jaga sõpradega